کد خبر: 717351 A

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قم:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از مهار آتش سوزی در آپارتمان هفت طبقه و نجات جان بیش از ۲۰ نفر از ساکنین توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی در خیابان آزادگان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از شهرداری قم، عباس جعفری با اشاره به مهار آتش سوزی در آپارتمان هفت طبقه و نجات جان بیش از ۲۰ نفر از ساکنین توسط نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی در خیابان آزادگان اظهار کرد: در ساعت ۷ و ۱۶ دقیقه صبح امروز اعلام حریق به مرکز تماس ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صورت گرفت و به سرعت اعزام ناوگان و نیروهای عملیاتی به محل حادثه برای امدادرسانی انجام شد.

وی با تأکید بر اینکه با حضور به موقع و تلاش نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی آتش سوزی در این آپارتمان هفت طبقه در خیابان آزادگان مهار شد، تصریح کرد: این آتش سوزی که در طبقه منفی یک (پارکینگ) صورت گرفته و یک خودرو طعمه حریق شده بود موجب سرایت دود به کل ساختمان از طریق سرویس راه پله شده بود که ساکنین به طور کامل در طبقات محبوس شده بودند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم اذعان کرد: با تلاش نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی در قالب تیم‌های اطفاء حریق و نجات همزمان از طریق نردبان نجات و نیروهای تیم نجات، ساکنین از محل خارج و حریق اطفاء شد.

وی با اشاره به وضعیت مصدومان این حادثه گفت: دو آتش‌نشان هم به علت اینکه ماسک تنفسی خود را در اختیار کودکان گذاشتند، دچار دود زدگی شدند که توسط اورژانس در محل اقدامات لازم پزشکی در خصوص بهبودی ایشان انجام شد.

سازمان آتش نشانی شهرداری قم هفت طبقه مهار آتش سوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر