کد خبر: 717219 A

مهدی زاده مقدم خبر داد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از شروع عملیات اجرایی شبکه توزیع آب فاز توسعه ناحیه صنعتی رباط سنگ خبرداد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از ناحیه صنعتی رباط سنگ، گفت: پروژه‌های زیرساختی و آبرسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار بوده و تامین، تکمیل و انتقال این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده صورت می پذیرد.

وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر 4 میلیارد ریال و در مدت 4 ماه به طول 5 کیلومتر به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت،اجرا و تامین آب همگام با آخرین استانداردهای روز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی و سرعت در انجام کارها، بیان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب در استان اجرای طرح و ساخت تصفیه‌خانه و دیگر راهکار های موثر برای مقابله با ‌کم‌آبی در دست اقدام بوده و در راستای تداوم مطلوب خدمات آبرسانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.

وی در پایان گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت 73 هکتار ایجاد شده و فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در کیلومتر پنج رباط سنگ – مشهد قرار گرفته است.

صنعتی توسعه آب شبکه توزیع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر