کد خبر: 716247 A

استاندار البرز :

استاندار البرز با عنوان اینکه در انتصاب‌ها تابع توصیه‌ها نیستم، بر لزوم سکونت فرمانداران و مدیران در محل خدمت، تاکید کرد و اظهار داشت: مسئولان باید مردمی باشند و در دل جامعه با مردم دیدار و گفتگو کنند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در جلسه شورای معاونین، فرمانداران و مدیران کل استانداری که در حوزه استاندار برگزار شد، با تاکید بر اینکه فرمانداران، نمایندگان عالی دولت در شهرستان‌ها هستند، افزود: به این جایگاه باور جدی داشته و باید فرمانداران نیز با هم افزایی مدیران کل استان نسبت به انجام وظایف و تکالیف خود اهتمام داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیران کل و فرمانداران باید در محل خدمت خود سکونت داشته باشند تا در هر شرایطی با حضور و اشراف کافی به موقع وارد عمل شوند.

شهبازی گفت: پس از گذشت 4 دهه از عمر پیروزی انقلاب اسلامی آستانه صبر مسئولان بالا رفته و با سعه صدر پذیرای نقدهای منصفانه و پاسخگویی در راستای ابهام زدایی و تنویر افکار عمومی هستند.

وی بازبینی و توزیع تخصصی نیروهای استان در حوزه های مربوطه را موجب افزایش بازدهی ادارات و دستگاه ها دانست و افزود: فرمانداران و مدیران در شهرستان ها موظف به همگامی با سیاست های دولت در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام هستند.

استاندار البرز اضافه کرد: برای ساماندهی نیروی انسانی استانداری در وهله اول در تلاش هستیم که از ظرفیت های استان بهره برداری کنیم و در مراحل بعدی از نیروهای وزارت کشور بهره خواهیم برد.

وی با بیان اینکه در انتصاب ها تابع توصیه ها نیستم، گفت: بعنوان نماینده عالی دولت در استان، خدمتگزار تمامی اقشار، احزاب، اقوام و گرایش‌ها هستم و در انتصاب‌ها نیز شایستگی افراد و اعتقاد کامل به سیاست‌های دولت و نظام مد نظر است.

شهبازی با تاکید بر اینکه مسئولان باید مردمی باشند و در دل جامعه با مردم دیدار و گفتگو داشته باشند، افزود: از جمله ملاک ارزیابی فرمانداران، جذب سرمایه گذار، توجه به ظرفیت های سرمایه اجتماعی، اعتماد عمومی، ایجاد نشاط اجتماعی، و آرامش مردم در شهرستان ها است.

در ادامه این نشست خسرو ارتقایی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز عنوان کرد: استنباط من از برنامه‌ها و اهداف دکتر شهبازی این است که از تشریفات بکاهیم و به اصل کار بپردازیم.

ارتقایی از فرمانداران خواست با مدیران شهرستانی در خصوص افتتاح پروژه های دهه فجر امسال هماهنگی لازم بعمل آید.

در این نشست فرمانداران، معاونین استاندار و مدیران کل استانداری با تشریح اهداف و برنامه‌های خود به بیان چالش‌ها و مشکلات حوزه خود برای اتخاذ تدابیر لازم، پرداختند.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر