کد خبر: 716095 A

سومین دوره جایزه ادبی «ریحانه» ویژه شعر و داستان در تهران، شیراز و شهرستان مُهر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز اسلامی فاطمیه (س)  دبیرخانه ی  جایزه ادبی ریحانه  با بیان این خبر اعلام کرد: از تاریخ ۱ تا ۷ اسفندماه ۱۳۹۷ سومین دوره از جایزه ادبی «ریحانه» توسط  مرکز اسلامی فاطمیه (س) برگزار خواهد شد که در آن همه علاقه‌مندان، شاعران و داستان‌نویسان می‌توانند آثار ادبی خود را بر اساس محورهای مشخص‌شده، به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.   

جایزه ادبی «ریحانه» دربرگیرنده  سه محور اصلی: ۱. حضرت فاطمه زهرا(س)؛ زندگی فردی و خانوادگی؛  ۲. حضــرت فـاطمه زهـرا(س)؛ جـامعه اسـلامـی؛ ۳. حضــرت فـاطمه زهــرا(س)؛  معــارف دینـی است و بنا بر اعلام، به نیت ۱۴ معصوم، ۱۴ جایزه به برگزیدگان شعر و داستان اهدا خواهد شد. بر این اساس و بر پایه داوری آثار رسیده، به سه اثر برتر در هر یک از بخش‌های شعر و داستان جوایزی اهدا خواهد شد و از ۴ اثر در هر بخش تقدیر خواهد شد.  

آخرین مهلت ارسال آثار ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ تمدید گردید. علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی:  reyhanehadabi97@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های: ۰۹۰۲۷۱۱۶۹۹۰ / ۳۸۲۱۳۳۷۲- ۰۷۱ تماس بگیرند.

جایزه ادبی «ریحانه» توسط مرکز اسلامی فاطمیه (س) و با همکاری معاونت خانواده و امور بانوان ریاست‌جمهوری، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فارس، شهرداری شیراز، سازمان اسناد و کتابخانه ملی مرکز فارس، آستان مقدس احمدی و محمدی، انجمن فرهنگ و ادب شیراز و برخی نهادها و سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود.

 

جامعه اسلامی شعر داستان سازمان اسناد ارسال آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر