کد خبر: 714110 A

فرمانده انتظامی مشهد خبرداد:

فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقانی که در استان های مختلف کشور با بیهوش کردن مسافران اتوبوس های بین شهری اقدام به سرقت می کردند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ اکبر آقابیگی گفت: چهار ماه پیش با دریافت گزارشی مبنی بر بیهوشی مسافران در پایانه مسافربری مشهد و سرقت وسائل و پول نقد آنها موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: سارقان با سوار شدن در اتوبوس‌های بین شهری به عنوان مسافر، پس از شناسایی طعمه‌های خود به آنها نوشیدنی‌های پلمب شده را تعارف کرده و می‌خوراندند که قرص‌های خواب آور و مواد بیهوشی به آن اضافه شده بود. دزدان پس از بیهوشی  مسافران پول‌های نقد و اشیاء با ارزش آنها را سرقت می‌کردند و در میانه راه از اتوبوس پیاده می‌شدند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقان به جز خراسان رضوی در سایر استان‌های کشور نیز با این روش اقدام به سرقت می‌کردند ولی از آنجا که مکان ثابتی نداشتند عملیات شناسایی و دستگیری آنها توسط پلیس زمانبر بود.

وی افزود: طی روزهای اخیر و با ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم این پرونده که هیچ کدام خراسانی نیستند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند. این پرونده تاکنون 20 شاکی دارد و تعداد شاکیان آن در حال افزایش است. تحقیقات از سارقان 25، 40 و 54 ساله این پرونده ادامه دارد.

اتوبوس سرقت شناسایی و دستگیر مسافران مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر