کد خبر: 713956 A

رزم‌حسینی عنوان کرد:

استاندار جدید خراسان رضوی گفت: تمرکز و اولویت بر استفاده از توان و تخصص نیروهای بومی در اداره و هدایت استان است.

به گزارش ایلنا از مشهد ؛ علیرضا رزم حسینی در دیدار با مدیران ستادی استانداری خراسان رضوی گفت: همواره با تیمی بومی کار کرده‌ام و در این میان کارکنان وزارت کشور ارجعیت دارند.

وی اظهار کرد: تلاش بر آن است که سیستم و سلسله مراتب رشد و تعالی پرسنل و تربیت مدیران در حوزه وزارت کشور در استان تقویت شود.

 وی با بیان اینکه اهل مشورت هستم، افزود: از نظرات و انتقادات استقبال می‌کنم و در مباحث مختلف از ظرفیت تخصصی و کارشناسی استان به تناسب موضوعات بهره گرفته و نقطه نظرات مدیران و بخش‌های مربوطه اخذ و در تصمیم گیری‌ها مورد توجه خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ انتقاد سازنده، آن از جمله مباحثی دانست که می‌تواند راهگشا باشد.

 وی با اشاره به اینکه هیچ سرمایه‌ای بالاتر و بهتر از صداقت نیست، گفت: فرهنگ صداقت باید تقویت شود بویژه باید با مردم روراست و صادقانه رفتار کرد آن‌گونه که در دوران دفاع مقدس عمل شد و مردم نسبت به همه مباحث و شرایط کشور و جامعه آگاه بودند و در مدیریت این شرایط توان و ظرفیت خود را به میدان آورده بودند و از هیچ همراهی با دولتمردان و مدیران خادم خود کوتاهی نمی‌کردند.

رزم حسینی تاکید کرد: مردم با مدیرانی که صادقانه رفتار کنند تعاملی بی‌نظیر دارند اما امروز این سئوال مطرح است که چقدر توانسته‌ایم این تعامل و ارتباط مستقیم و صادقانه را با آنان برقرار کنیم.

 وی ادامه داد: مطالبات و انتظارات مردم باید شنیده شود و از سوی مدیران به درستی پاسخ داده شود که  با شیوه های درست می توان بسیاری از این انتظارات و مطالبات اجتماعی را به‌خوبی مسیر و جهت داد و ضمن پاسخگویی و ارائه خدمات مناسب رضایت مردم را همراه داشت.

رزم‌حسینی تلاش برای تقویت اقتصاد بخش‌خصوصی را از دیگر اولویت‌های خود خواند و گفت: باید چنان عمل کنیم که دیدگاه غالب دولت در استان بر حمایت از توان و ظرفیت بخش خصوصی و اشتغال و کارآفرینی متمرکز شود که نقش مدیران اجرایی در این زمینه محوری است.

نیروی بومی رزم حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر