کد خبر: 713747 A

استاندار جدید خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: استاندار نماینده حاکمیت است و همه باید با وی همکاری کنند.

به گزارش ایلنا از مشهد، سید علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی در مراسم معارفه خود که با حضور وزیر کشور در برج سپید برگزار شد، گفت: امروز نیز نیت برای آبادی استان بزرگ خراسان رضوی کردم.

وی افزود: همه مردم ایران و شهروندان ولایتمدار هستند، توسعه یعنی اینکه انقلاب کردیم تا پیشرفت کنیم، ذات انقلاب توسعه یافتگی است. 

استاندار جدید خراسان رضوی با بیان اینکه از همه فعالان سیاسی خواستارم که دست کمک و یاری برای تدوین منشور همدلی دهیم، اظهار داشت: باعقلانیت و درایت فعالان سیاسی امیدوارم این اتفاق روی دهد. تقدیر الهی این بود که مستخدم دولت باشم اما تفکر بخش خصوصی را هم با خود به این عرصه آوردم. از روز اولی که به کرمان رفتم نیت کردم وقتم را وقف آن استان کنم و امروز هم نیت کرده‌ام وقتم را برای آبادانی خراسان رضوی وقف کنم.

رزم حسینی ادامه داد: در حوزه سیاسی، به میانه روی، با حفظ اصول مبتی بر شعار راهبردی مطابق با قانون اساسی که «ولایت فقیه در راس امور است» کار خواهم کرد. همه مردم این سرزمین ولایت‌مدار هستند و ولایت‌مداری متعلق به گروه خاصی نیست. 

وی درخصوص توسعه استان تصریح کرد: توسعه یکی از شعارهایی است که سعی می‌کنیم آن را در این استان بزرگ و مهم اجرایی کنیم. بنده مهمان شما هستم، مطمئنا مهمان نوازی مردم خراسان رضوی و نمایندگان مجلس فضایی را فراهم می‌کند که بتوانیم برای آبادانی این استان تلاش کنیم. 

استاندار جدید خراسان رضوی با بیان اینکه تردید ندارم نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد و تولیت آستان قدس نیز برای منشور همدلی با فعالان سیاسی همکاری خواهند کرد، اینها مقدمه آبادانی و توسعه است، خاطرنشان کرد: البته یک نکته را هم بگویم، اعتقاد دارم استاندار به عنوان رئیس شورای تامین، نماینده حاکمیت است و همه ارکان باید با او همکاری داشته باشند.

وی اضافه کرد: باید برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن کنیم، اگر فرش قرمز پهن شود مطمئن باشیم سرمایه گذاران خواهند آمد. اقتصاد مقاومتی بر اساس بیانات مقام معظم رهبری، یک اقتصاد مردمی است. علاوه بر آن، در استان خراسان رضوی با ظرفیت اتاق بازرگانی و موسسات اقتصادی آستان قدس، برای توسعه اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهیم کرد.

استاندار جدید خراسان رضوی با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر هم قانون‌گذار به خوبی ضوابط را تعیین کرده، شورای فرهنگ عمومی مسئول این حوزه در استان است و امام جمعه مشهد هم رئیس این شورا است، ابراز داشت: نگاه ما تقویت شورای فرهنگ عمومی استان است و فرهنگ و هنر را در چارچوب این شورا تقویت خواهیم کرد.

بخش خصوصی استاندار خراسان‌رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر