کد خبر: 713722 A

در شهر یاسوج رخ داد؛

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد هدف سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در یکی از خیابان های شهر یاسوج مورد سوء قصد فرد یا گروهی ناشناس قرار گرفته است .

گفته می شود حجت الاسلام مزارعی هنگامی که قصد ورود به منزل‌اش در خیابان باهنر 5 یاسوج را داشت دو نفر مسلح به سلاح کلاشینکف سوار بر خودروی پژو 405 طوسی رنگ خودروی زانتیا حامل رئیس دادگستری را به گلوله بستند.

راننده خودروی حامل رئیس کل دادگستری برای فرار از تیرس افراد مسلح، خودرو را با وجود پنجری هر چهار چرخ به سمت دادگستری هدایت کرد ولی افراد مسلح تا نزدیکی ساختمان دادگستری نیز وی را تعقیب کرده و  از پشت به آن تیراندازی کردند.

با وجود اصابت بیش از 20 گلوله به خودروی رئیس کل دادگستری به وی و همراهانش آسیبی وارد نشده است.

3043142_612

 نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار در ارتباط با خبر شبکه استانی دنا هم با بیان اینکه تلاش نیروی انتظامی و امنیتی برای شناسای افراد مسلح آغاز شده است، گفت: این حادثه حوالی ساعت 14و 20 دقیقه امروز رخ داد و شناسایی عامل یا عاملان این تیراندازی سریعا در دستور کار مسئولان امنیتی استان قرار گرفته است.

حجت الاسلام مزارعی لحظاتی پیش در واکنش به سوء قصد به خود گفت : برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی آیم حتی اگر در نهایت اینکه در این راه کشته شوم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همانگونه که قبلا هم گفته‌ام در راه مبارزه با فساد عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام.

وی در پاسخ به این سئوال که پس از سو قصد چه صحبتی برای مردم دارد، افزود: مردم استان دعا کنند به عنوان یک قاضی صادق در راستای احقاق حقوق آنها تلاش کنم و آرزو دارم در این مسیر کشته شوم.

تیراندازی خودرو کهگیلویه و بویراحمد دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر