کد خبر: 713549 A

معاون اجتماعی اداره پلیس فارس خبر داد ؛

​معاون اجتماعی پلیس فارس درباره درگیری 4 دانش آموز در جلو دبیرستان "شهید ارسنجانی" شهرستان شیراز، که منجر به مرگ یکی از آنها شد، گفت: در همان لحظات اول عاملان قتل دستگیر شدند.

سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: ساعت 9 و 10 دقیقه روز جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در نزدیکی دبیریستان "شهید ارسنجانی" شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران برای بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند که 4 دانش آموز به شدت با یکدیگر درگیر و یکی از آن ها بر اثر اصابت چاقو مصدوم و فورا توسط اورژانس به بیمارستان قلب الزهرا "شیراز" انتقال داده شد.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه متاسفانه به دلیل شدت خونریزی و عمیق بودن جراحت وارده، این دانش آموز در بیمارستان فوت می کند، خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی بلافاصله با رصد اطلاعاتی موفق شدند در همان لحظات اولیه هر 3 دانش‌آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه به دلیل عدم کنترل خشم افراد در نزاع‌های خیابانی، بعضا منجر به وقوع حوادث جبران ناپذیری می شود که می بایست خانواده ها نظارت و کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند تا شاهد حوادث این چنین دلخراشی نباشیم.

 

خانواده خشم دانش آموز قتل مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر