کد خبر: 713155 A

بر اساس مصوبه ستاد تدابیر ویژه استان؛

دبیر ستاد تدابیر ویژه استان خراسان رضوی از حل اختلاف‌نظر بین ارتش و شهرداری‌مشهد در جلسه امروز این ستاد خبر داد و گفت: با توافق انجام شده بلوار نماز به‌سرعت بازگشایی می‌شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی رسولیان در این زمینه افزود: موضوع اختلاف شهرداری‌مشهد و ارتش بر بازگشایی بلوار نماز در جلسه امروز ستاد تدابیر ویژه استان با حضور مسئولان دستگاه‌های مرتبط یعنی فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در شمال شرق و شهردار مشهد طرح و بررسی شد.

وی عنوان کرد : بر این اساس طی این نشست موارد اختلافی مرتفع و مقرر شد شهرداری مشهد بندهای مورد نظر ارتش در توافق اولیه را اجرایی کرده و این بلوار با کمک ارتش بازگشایی شود.

 وی تصریح کرد: مصوبه ستاد تدابیر ویژه ارتش پیرامون بازگشایی بلوار نماز بلافاصله امروز ابلاغ شده و امید است به زودی شاهد بازگشایی این مسیر باشیم.

کلنگ اجرایی بلوار نماز در ارتفاعات جنوبی مشهد اوایل سال 1390 به زمین خورد، این بلوار با هفت کیلومتر طول از پارک خورشید شروع می‌شود و پس از تقاطع با بلوارهای هاشمیه، سرافرازان، دلاوران، خاقانی و شهید کاوه به بزرگراه شهید کلانتری می‌رسد.

 هم اکنون بخشی از پروژه بلوار نماز به دلیل اختلاف نظر شهرداری و ارتش، به‌رغم پایان عملیات ساخت هنوز بهره برداری نشده است.

شهردار مشهد بلوار نماز مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر