کد خبر: 712325 A

در بازدید پروژه همت مطرح شد؛

معاون وزیر راه و شهرسازی به همراهی استاندار البرز از ادامه روند پیشرفت پروژه همت بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خیراله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز ضمن بازدید از پروژه بزرگراه همت با اشاره به اینکه راه‌های البرز دارای اهمیت ویژه ملی هستند، گفت: به طور قطع با جدیت روند تکمیل پروژه های راه سازی البرز را رصد و پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: در مسیر همت نیز موانع بزرگی قرار داشت که اکنون برطرف شده و با تزریق اعتبار، در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

عزیزاله شهبازی، استاندار البرز نیز ضمن تاکید بر ضرورت تزریق اعتبارات ملی به این پروژه افزود: تاکنون روند تکمیل همت به کندی پیش رفته است.

وی ادامه داد: مردم از ما انتظار دارند که هر چه سریع‌تر با بهره برداری از همت به تکمیل پروژه‌های مکمل در جهت تسهیل تردد البرزی ها اقدام شود.

شهبازی با عنوان اینکه بهره مندی مردم البرز از همت و کاهش ترافیک استان منوط به بهره برداری از کمربند شمالی کرج است، افزود: صلاح نیست بیش از این، زمان صرف ادامه همت شود، مقدار باقی مانده از این پروژه باید در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسد چراکه مانعی جدی سر راه آن وجود ندارد.

استاندار البرز تصریح کرد: راه های البرز به دلیل اینکه معبر چندین استان کشور به پایتخت هستند بسیار حائز اهمیت است از این رو باید نگاه ملی به این سو معطوف شود.

استاندار البرز معاون وزیر راه و شهرسازی بزرگراه همت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر