کد خبر: 712322 A

مدیرکل منابع طبیعی لرستان خبر داد:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت: نمونه های بخش منابع طبیعی لرستان، نامزد دریافت عنوان تولیدکننده برتر ملی شدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، شیرزاد نجفی در جمع خبرنگاران گفت: با حضور وزیر جهاد کشاورزی در سی و سومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های بخش کشاورزی و منابع طبیعی، از 158 نمونه ملی در سالن فجر سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی تقدیر شد.

وی با بیان اینکه 13 نفر از نمونه های ملی، شامل برگزیدگان رشته های منابع طبیعی هستند، اظهار داشت: از این افراد، دو نفر از نمونه های کشوری، به نام فریدون گلی جودکی تولید کننده نمونه نهال جنگلی و همت علی بیژنوند صنوبرکار نمونه ( مناطق غیر شمال) هر دو از شهرستان چگنی معرفی و تقدیر گردید.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با اشاره به اینکه تشویق، ترغیب و ایجاد نمونه ها و الگوسازی مناسب برای فعالان منابع طبیعی از اولویت های این اداره کل است، یادآور شد: شناسایی، انتخاب، معرفی و تجلیل از فعالان بهره ور و نمونه در فرآیند ترویج و توسعه منابع طبیعی، بعنوان یک حلقه مهم، در سلسله مراتب زنجیره تبادل دانش بین کشاورزان و تولید کنندگان از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

خبرنگار: الهه احمدی سبزواری

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان خبر داد:
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر