کد خبر: 711598 A

فرمانده انتظامی ساوه خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از انهدام یک باند سرقت از منازل در این شهرستان و کشف ۳۸ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ پرویز اسدی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شخصی در این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پلیس آگاهی شهرستان در انجام تحقیقاتی دریافت که سارقان در بیشتر موارد به‌صورت گروهی و با تشکیل یک باند سرقت، شب‌ها و از طریق قسمت‌های ناایمن اماکن، اقدام به سرقت از منازل خالی از سکنه شهروندان می‌کنند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: در ادامه تحقیقات با شناسایی مشخصات سرکرده باند سرقت، مأموران انتظامی موفق شدند او را که از مجرمان سابقه د ار بود، با انجام عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

اسدی یادآور شد: متهم در بازجویی‌های پلیس به انجام سرقت‌های مختلف از منازل شهرستان ساوه با همدستی دیگر دوستانش و فروش اموال مسروقه به مال‌خران اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به شناسایی و دستگیری چهار نفر دیگر از همدستان سرکرده این باند در دیگر عملیات پلیس گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی، تاکنون به ۳۸ فقره سرقت از منازل اعتراف کرده‌اند و تعدادی از اموال سرقتی نیز از مخفیگاه آنان کشف و به مالباختگان تحویل داده‌شده است.

اسدی با اشاره به تکمیل تحقیقات پلیس در این پرونده، گفت: پنج متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

 

کشف باند سارقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر