کد خبر: 711381 A

ایلنا خبر می‌دهد ؛

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز از کشف جسد دختر یخ زده در کوهستان‌های اطراف دروان در این استان ، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، میثم اکبرپور، گفت: با توجه به اعلام کارشناس بحران و احتمال ورود سامانه بارش شدید برف و کولاک در استان، دیروز جمعه 14 دی، همایشی برای برگزاری کلاس توجیهی و آموزشی در منطقه کوهستانی دروان برگزار شد که حین برگزاری برنامه، یکی از اعضای تیم، مراجعه و اعلام داشت به مورد مشکوکی بر خورده که پس از بررسی حضوری متاسفانه با جسد یخ زده دختر جوان مواجه شدیم.

وی افزود: مراتب سریعا به اطلاع مرکز فوریت‌های پلیس ١١٠ و همچنین کارشناس بحران بهزیستی، گزارش و اعلام شد.

اکبرپور تصریح کرد: پس از بررسی‌های بعمل  آمده از آگاهی البرز مشخص شد خانواده دختر جوان، روز گذشته فقدان دختر جوان خود با نام "م-  س " 25 ساله را اعلام کرده بودند. همچنین آگهی ناپدید شدن وی از روز یکشنبه 9 دی ماه جاری در شبکه های مجازی، اعلام شده بود.

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز در ادامه گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و یخبندان و صعب العبور بودن مسیر با همکاری دایره تجسس کلانتری باغستان و قاضی ویژه قتل، پس از حضور کارشناسان مربوطه جسد با یکی از خودروهای آفرود تیم امداد نجات محب از کوهستان یخی به مراجع مربوطه منتقل شد.

 

 

خودکشی آسیب اجتماعی زنان آسيب‌ديده دختران آسیب‌دیده جسد یخ زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر