کد خبر: 711183 A

شب گذشته رخ داد؛

ترکیدن هر سه لاستیک هواپیمای مسیر مشهد - تبریز هنگام فرود، لحظات پراضطراب و کابوس‌واری را برای مسافران این پرواز رقم زد.

به گزارش ایلنا، مصطفی صفایی مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی ضمن تایید خبر ترکیدن همزمان سه لاستیک هواپیمای مسیر مشهد - تبریز پیش از نشستن روی باند فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز گفت: ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه پنجشنبه پرواز شماره ۵۶۱۶ شرکت هواپیمایی آتا با وجود ترکیدن لاستیک‌ها با ایمنی کامل به زمین نشست.

وی اظهار داشت: هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشد و با حضور و تلاش عوامل فرودگاهی همه مسافران در سلامت کامل از هواپیما پیاده شدند و به ترمینال داخلی انتقال یافتند.

وی افزود: به علت اینکه مشکل فنی در چرخ ها قبل از ورود هواپیما به فرودگاه تبریز توسط خلبان به فرودگاه اطلاع داده شده بود، تمهیدات لازم اتخاذ شده بود و هواپیما با ایمنی کامل در باند بتنی فرودگاه به زمین نشست.

وی با اشاره به اینکه به علت تعویض لاستیک ها یک ساعت باندبتنی فرودگاه مسدود شد، گفت: به علت مسدود شدن باند، پرواز شرکت هواپیمایی کارون در مسیر اهواز به تبریز با شماره پرواز ۲۶۵۳ کنسل شد و هیچ پرواز دیگری لغو نشده است.

وی اعلام کرد: در ساعت ۲۲:۱۰ دقیقه باند اصلی فرودگاه تبریز باز شد و پروازها با تاخیر یک ساعته به سمت این فرودگاه در حال حرکت هستند.

آذربایجان شرقی فرودگاه مرگ مشهد هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر