کد خبر: 710695 A

رئیس پلیس فتای کرمانشاه خبرداد:

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عوامل تهدید به انتشار تصاویر شخصی دختر دبیرستانی در شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ ‌علی‌ کریمی اظهار داشت: اخیرا یک دختر دبیرستانی در حالی که بسیار هراسان و مضطرب بود به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد چندی پیش در شبکه اجتماعی تلگرام با فردی آشنا شده و مدتی از این طریق با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند.

وی ادامه داد: این دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش بیان کرد که در جریان این ارتباط مجازی اقدام به ارسال تعدادی از عکس‌های خود برای پسر مورد نظر کرده است ولی پس از مدتی این فرد با تهدید به انتشار این عکس‌ها، از او تقاضای برقراری رابطه نامشروع داشته است.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: آن پسر پس از دریافت پاسخ منفی از سوی دختر، شماره و عکس‌های وی را در اختیار دوستش قرار داده و او نیز با مطرح کردن درخوایت رابطه نامشروع، دختر را تهدید به انتشار تصاویرش می‌کند.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه افزود: با ثبت این اظهارات و با توجه به حساسیت موضوع و در خطر بودن آبروی دختر نوجوان، شناسایی افراد تهدید کننده در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی و ردیابی‌های انجام شده هردوی آنها شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به دستگیری‌شان اقدام شد.

وی گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های صورت گرفته به جرم خود مبنی بر تهدید دختر دبیرستانی و درخواست رابطه نامشروع اعتراف و در عین حال از اقدام خود نیز ابراز پشیمانی کردند.

سرهنگ کریمی همچنین از معرفی این دو متهم به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

رئیس پلیس شبکه اجتماعی شبکه های اجتماعی فتا فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر