کد خبر: 710653 A

در گیلان صورت گرفت؛

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری قاتل مادر و دختر در کمتر از یک هفته در رشت خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «رحیم شعبانی» با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی دریافت پرونده کشف جسد مادر و دختر ۱۳ ساله‌اش در پلیس آگاهی، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات پلیسی و با استفاده از شگردهای پلیسی، هویت مقتولان ۳۸ ساله و ۱۳ساله را شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین را در دستور کار خود قرار دادند.
 
سرهنگ شعبانی با بیان اینکه کارآگاهان با به دست آوردن سرنخی مبنی بر این‌که مقتولان اخیراً با فردی که با خودروی پیکان تردد می‌کرد در ارتباط بوده و در محل رویت شده بودند، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس در مسیر ردگیری و شناسایی هویت قاتل قرار گرفته و در نهایت متهم را در رشت دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
 
این مقام انتظامی با اعلام این‌که متهم ۵۶ ساله در ابتدا منکر هرگونه ارتباط با مقتولان و یا ارتکاب به قتل آن‌ها بود، گفت: قاتل پس از مواجه شدن با دلایل و مدارک و مستندات موجود به قتل مادر و دختر اعتراف کرد.
 
وی با اشاره به اعترافات متهم گفت: متهم مدت سه ماه مقتولان را می‌شناخت و در شب حادثه آنها را سوار خودروی خود کرده بود و ضمن مشاجره و درگیری در بین راه با آنها، کنترل خود را از دست داده و با ضربات دمبل سه کیلویی و چاقو آنها را به قتل رسانده است.
 
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت اعزام و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

استان گیلان پلیس آگاهی رئیس پلیس زندان قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر