کد خبر: 710413 A

قدمی به ایلنا خبرداد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: محور کندوان در جاده چالوس به دلیل عملیات ایمن‌سازی تونل امیر کبیر تا ۲۰ اسفند ماه مسدود خواهد شد.

سرهنگ علیرضا قدمی در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: محور کندوان در جاده چالوس به دلیل عملیات ایمن‌سازی تونل شماره 5 امیر کبیر روزهای شنبه شب تا سه‌شنبه شب هر هفته مسدود خواهد شد.

وی افزود: محور کندوان به دلیل تعمیر تونل شماره 5 از ساعت 9 تا 5 بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته مسدود است.

 قدمی گفت: این محدودیت تا 20 اسفندماه به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات ایمن‌سازی تونل امیر کبیر (شماره 5) اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین از اعمال محدویت‌های ترافیکی از ظهر امروز در جاده‌های ارتباطی استان خبر داد و گفت: به منظور تسهیل در تردد خودروها محدودیت تردد از امروز در جاده‌های ارتباطی استان مازندران اعمال می‌شود.

به گفته قدمی بر این اساس تردد موتور سیکلت ساعت 12 امروز تا 6 بامداد روز شنبه در تمام جاده‌های ارتباطی مازندران ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت در جاده کندوان از ساعت 14 تا 24 جمعه ممنوع است، ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه ساعت 14 تا 24 جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و این جاده ساعت 17 تا 24 جمعه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم ممنوعیت تردد انواع تریلر در جاده هراز گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ساعت 12 تا 24 امشب و نیز 8 تا 24 فردا و جمعه در این جاده ممنوع است.

محور مسدود ایمن‌سازی تونل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر