کد خبر: 709694 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با بیان اینکه در لایحه بودجه 98 ظرفیت خوبی به استانداران داده شده، گفت: با توجه به این امر در راستای اهداف دولت پیرامون تحرک تولید، ایجاد اشتغال، عدالت اجتماعی و معیشت عمومی در البرز اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در نشست صمیمی دولت زنان و فعالان اجتماعی البرز که بعد از ظهر دوشنبه با حضور معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: تمام دستگاه های اجرایی که در استان البرز فعال هستند ماموریت دارند تا عدالت اجتماعی را مورد پیگیری قرار دهند و این مهم بصورت ویژه دنبال می شود.

شهبازی گفت: ظرفیت‌های قابل توجهی در این استان وجود دارد و امروز در بخش‌های اقتصادی، جلب اعتماد عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی در شوراهای مختلف اقدامات موثری رخ داده است.

استاندار البرز با بیان اینکه در لایحه بودجه 98 ظرفیت خوبی به استانداران داده شده، گفت: با توجه به این امر در راستای اهداف دولت پیرامون تحرک تولید، ایجاد اشتغال، عدالت اجتماعی و معیشت عمومی در البرز اقدامات لازم صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همت و وفاق قابل توجهی برای توانمندسازی در بین ساختارها و نهادهای نظام جمهوری اسلامی است که ظرفیت های اسناد بالا دستی نیز تعیین کننده بود.

استاندار البرز افزود: امروز  درتلاش هستیم تا سهم 30درصدی بانوان در پست های مدیریتی هرچه بیشتر تحقق یابد و چهره‌های خوبی در حوزه های ورزشی ، فرهنگی بانوان البرز داریم که پشتیبانی لازم از آنان صورت می گیرد.

وی با اشاره به اقدامات موثر البرز در طرح تاب آوری اجتماعی بنا به گفته معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ادامه داد: در این مساله مهم باید هرچه بیشتر از نقطه نظرات کارشناسان و صاحبنظران بهره برد.

شهبازی گفت: استفاده از تمام ظرفیت های سیاسی و اجتماعی، برای ارایه افکار و نظریات از جمله مولفه های مورد توجه دولت و به تبع آن استان البرز دراین زمینه خواهد بود.

وی افزود: استان البرز در حوزه های مختلف اقتصادی دارای رتبه های برتر کشوری است و در راستای ارتقا بسترهای اجتماعی نیز اقدامات موثری در دستور کار قرار دارد.

استاندارالبرز خاطرنشان کرد: همگرایی بین اقوام مختلف این استان بسیار است و همین امر می تواند ظرفیت قابل توجهی برای رشد و توسعه آن باشد.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر