کد خبر: 709677 A

بی‌نیاز به ایلنا خبر داد:

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: پرونده تنبیه بدنی دانش‌آموز قزوینی به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش ارجاع شده و تا سه هفته دیگر نتیجه اعلام می‌شود.

حسین بی‌نیاز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: پدر دانش‌آموزی که چند روز پیش عکسی از تنبیه بدنی وی توسط مدیر یک مدرسه در فضای مجازی منتشر شده بود، با حضور در آموزش و پرورش ناحیه دو استان قزوین و اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین طرح شکایت کرده و مدعی شده فرزندش توسط مدیر مدرسه مورد تنبیه بدنی قرار گرفته است.

وی افزود: پس از طرح شکایت از سوی ولی دانش‌آموز، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین پرونده اتهامی را به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری مستقر در اداره کل آموزش  وپرورش استان قزوین ارجاع داده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان قزوین، طرفین شکایت فراخوانده شده و اظهارات آنان مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بی‌نیاز تصریح کرد: مدیر مدرسه در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین حاضر شده و به دفاع از خود می‌پردازد.

وی خاطرنشان کرد: اعلام نتیجه بررسی پرونده مذکور درهیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین بین 15 تا 20 روز به طول می‌انجامد.

این مسئول تصریح کرد: اگر تنبیه بدنی دانش‌آموز توسط مدیر مدرسه محرز شود، طبق آیین‌نامه برخورد می‌شود.

ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز مذکور از سوی اداره کل بازرسی استان قزوین هم در حال پیگیری است.

آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش استان دانش آموز روابط عمومی تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر