کد خبر: 709532 A

استاندار البرز :

استاندار البرز به سند توانمندسازی بانوان اشاره کرد و گفت: بر این اساس استانداران تفاهمنامه ای با معاون بانوان و خانواده ریاست جمهوری امضا کردند که این امر در استان البرز محقق شده است.

به‌گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در بازدید از شیرخوارگاه امام علی(ع) و اورژانس اجتماعی‌کرج که با حضور معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور صورت گرفت، با اشاره به اینکه برای بار دوم از آغاز مسئولیت به عنوان استاندار البرز از اورژانس اجتماعی بازدید می کنم، افزود: رسیدگی به آسیب های اجتماعی از جمله برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید است.

وی با عنوان اینکه مقام معظم رهبری نیز همواره بر توجه ویژه مسئولان به حوزه آسیب‌های اجتماعی تاکید ویژه‌ای داشته‌اند، گفت: مجموعه خدماتی که در شیرخوارگاه و اورژانس اجتماعی فعال در کرج و شهرستان های استان ارائه می‌دهند در راستای کاهش و ساماندهی آسیب های اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه اورژانس اجتماعی در راستای ارائه مشاوره، خدمات قابل توجهی را ارائه می‌دهد، افزود: با توجه به منابع محدود سازمان بهزیستی البرز، در کنار این مجموعه قرار داریم.

استاندار البرز به سند توانمند سازی بانوان اشاره کرد و گفت: بر این اساس استانداران تفاهم نامه ای با معاون بانوان و خانواده ریاست جمهوری امضا کردند که این امر در استان البرز محقق شده است.

وی با بیان اینکه استانداری البرز در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همراه بهزیستی و سازمان های مردم نهاد است، اضافه کرد: امید است با همراهی و تعامل سازمان‌های مردم نهاد، خیرین و سازمان‌های حمایتی از جمله بهزیستی، آسیب‌های اجتماعی به حداقل ممکن برسد.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر