کد خبر: 709215 A

با حکم وزیر کشور؛

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید کرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان خبر فوق گفت: عبدالرضا رحمانی‌ فضلی وزیر کشور حکم انتصاب سعید طلوعی شهردار جدید کرمانشاه را امضا کرد.
 
وی اضافه کرد: بر اساس تبصره 3 ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از دویست‌ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.
 
متن حکم دکتر رحمانی‌فضلی در خصوص انتصاب سعید طلوعی به این شرح است:
 
"در اجرای تبصره (3) ذیل بند یک ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب 1375/3/1 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر کرمانشاه و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت شهردار کرمانشاه منصوب می‌نمایم.
 
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر شود.

انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب دولت شورای شهر شهری و روستایی وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر