کد خبر: 708537 A

بی اعتنایی به اصحاب رسانه ؛

سال‌ها است نگاه بسته در حوزه اطلاع رسانی در تربت جام وجود دارد و خبرنگاران محلی به برخی جلسات مسئولان شهری و استانی دعوت نمی شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تربت جام ۳۰۰ هزار نفرجمعیت دارد و چهارمین شهرستان استان خراسان رضوی است. این شهرستان دارای هنرمندان بسیاری است که شهره جهانی و ملی دارند، به همین خاطر است که این خطه از کشور را مهد موسیقی مقامی کشور نامیده اند . اما این روزها این مهد هنر با پیشینه کهن فرهنگی از نبود حداقل ترین امکانات فرهنگی و هنری رنج می‌برد.

دو پروژه عمرانی پژوهشکده موسیقی و مجتمع فرهنگی وهنری به دلیل عدم تخصیص اعتبار، یک دهه بدون پیشرفت فیزیکی به حال خود رها شده بود که امروز روند احداث آن باحضور فرماندار تربت جام بدون دعوت از خبرنگاران محلی آغاز شد.

این دو پروژه ، دو دغدغه اصلی هنرمندان و مردم  تربت‌جام است که بارها ازسوی رسانه‌ها و نشریات محلی مورد پیگیری قرارگرفته است .از این رو انتظار می‌رود مسئولان فرهنگی شهرستان نتایج تصمیمات خود را از طریق خبرنگاران و رسانه‌ها به افکار عمومی منتقل کنند تا مردم نیز در جریان این تصمیمات قرار گیرند. متاسفانه همچنان نگاه بسته در حوزه اطلاع رسانی در تربت جام وجود دارد و خبرنگاران به برخی جلسات دعوت نمی شوند.

حال سئوال از فرماندار تربت جام  این است  آیاحضور رسانه‌ها برای شما از اهمیتی برخوردار نبوده، یا در رابطه با دیگر پروژه های نیمه تمام وسرگردان که سالها به حال خود رها گردیده اند جوابی نداشته اید؟

امید است مسئولان تعامل بیشتری با اصحاب رسانه داشته باشند و تنها به شعار اینکه خبرنگاران بازوان قوی ما و دولت در شهرستان‌ها هستند اکتفا نکنند.

خبرنگار اصحاب رسانه بی اعتنایی به خبرنگاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر