کد خبر: 708182 A

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد:

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی شهر غرق آباد ساوه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار کیومرث عزیزی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلافروشی در تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری در شهر غرق‌آباد، موضوع در دستورکار پلیس استان قرار گرفت و با هماهنگی پلیس آگاهی شهرستان ساوه و آگاهی مرکز استان در قالب تیم‌های ویژه مأمور پیگیری موضوع شدند.

وی در ادامه گفت: با تعقیب و مراقبت و اقدامات اطلاعاتی یک ماه و با حمایت‌های خوب دستگاه قضایی و دادستانی ساوه و حوزه قضایی غرق آباد، چهار سارق مسلح شناسایی و روز گذشته در یک عملیات از پیش تعیین شده دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: سارقان در همان دقایق اولیه به سرقت اعتراف کردند و محل پنهان کردن طلاها را اعلام کردند که طلاها به صورت کامل کشف و ضبط شد .

عزیزی گفت: متعاقب آن تعداد دو قبضه سلاح  با دو تیغه خشاب جنگی، ۹۲۴ تیر فشنگ جنگی، یک قبضه کلت جنگی با چهل و هفت تیر فشنگ جنگی که آنها را زیر خاک پنهان کرده بودند کشف و فردی هم که نسبت به تهیه سلاح و فروش آن برای سارقین اقدام کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 عزیزی در پایان از رئیس دادگستری استان، دادستان مرکز استان، دادستان شهرستان ساوه و رئیس حوزه قضایی بخش غرق آباد تقدیر کرد و گفت: از مردم و بسیج هم که اطلاعات اولیه و تکمیلی را در اختیار ما قرار دادند، تقدیر می‌شود .

سلاح دستگیری سارقان مسلح کلت جنگی فشنگ جنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر