کد خبر: 707861 A

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد:

یکی از چالش‌های ما در مناسبت‌های خاص به ویژه دهه آخر صفر جانمایی ایستگاه‌های صلواتی هستند لذا بهتر است که با همکاری پلیس راهور مکان‌های مناسب برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی شناسایی و از طریق رسانه‌ها به هیئات مذهبی معرفی شود.

به گزارش ایلنا از مشهد ،قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌ها برای خدمات رسانی بهتر به زائران و مجاوران برنامه‌های مورد نظر دستگاه‌های زیرمجموعه کارگروه خدمات شهری مشهد ستاد اجرایی سفر خراسان رضوی برای نوروز 98 تا نیمه اول اسفند اعلام شود، گفت: شهرداری مشهد آماده هرگونه همکاری برای جمع‌آوری خانه مسافرهای غیرمجاز در مشهد است.

خلیل‌الله کاظمی صبح امروز در جلسه کارگروه خدمات شهری ستاد اجرایی سفر خراسان رضوی که با حضور مدیرکل امور رفاهی زائران و اعضای کارگروه برگزار شد، افزود: خوشبختانه با هماهنگی و تلاش‌های انجام شده در دهه پایانی صفر امسال با وجود ورود بیش از 4 میلیون زائر به مشهد که به طور طبیعی تبعاتی از جمله ترافیک و افزایش میزان تولید زباله را به دنبال دارد مشکلی در خدمات‌رسانی به زائران ایجاد نشد.

وی اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال و نوروز 98 باید با استفاده از تجربیات سال‌های گذشته و هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌های خدمات‌رسان چالش‌های پیشرو شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برای خدمات‌رسانی بهتر به زائران و مجاوران در نوروز 98 باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود، اظهار کرد: بر همین اساس دستگاه‌های زیرمجموعه کارگروه خدمات شهری ستاد اجرایی سفر استان نیازها و برنامه‌های خود را تا نیمه اول اسفند اعلام کنند.

 

شهرداری مشهد نوروز ۹۸ مسافرخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر