کد خبر: 707710 A

سرپرست فرمانداری آبادان خبرداد:

سرپرست فرمانداری آبادان از برکناری 3 مدیر ناکارآمد در این شهرستان خبرداد، گفت: به منظور چابک سازی مدیریت اجرایی شهر به ۶ مدیر دیگر کارت زرد داده شد.

به گزارش ایلنا، سید زین العابدین موسوی سرپرست فرمانداری آبادان خطاب به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سرپرست فرمانداری آبادان با اشاره به برخورد با مدیران ناکارآمد و ضعیف در آبادان عنوان کرد: تاکنون سه نفر از مدیران ناکارآمد در این شهر برکنار و به منظور چابک سازی مدیریت اجرایی شهر به ۶ مدیر دیگر کارت زرد داده شد. قطعا این وضع تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه دارد.
 
وی افزود: شما باید با برنامه ریزی اصولی، نسبت به رفع مشکلات شهری تا پیش از پایان سال جاری اقدام کنید چرا که در غیر این صورت به عنوان نماینده دولت در چارچوب اختیارات قانونی اقدام خواهم کرد.
 
وی با اشاره به مشکلات مبتلابه آبادان اظهار کرد: مشکلات کنونی خاص یک دولت نیست و ریشه در دولت‌های قبلی دارد.
 
موسوی تصریح کرد: مقایسه دولت‌ها با یکدیگر راه چاره برای برون رفت از وضعیت کنونی نیست و باید دست به دست یکدیگر داده و با اتحاد و همدلی موانع پیش روی آبادی آبادان را از سر راه برداریم.
 
سرپرست فرمانداری آبادان همچنین با اشاره به در پیش بودن جشن ۴۰ سالگی انقلاب، به جهت مقایسه وضعیت آبادان در پیش و پس از انقلاب گفت: اگرچه کم و کاستی های زیادی در شهر و استان ما وجود دارد اما داشته ها را نیز نباید نادیده گرفت.
 
موسوی، توسعه در بخش‌های مختلف درمان و سلامت، راه‌ها، دانشگاه‌ها، زیرساخت‌های اقتصادی و پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل را یادآور شد و افزود: تمامی امتیازاتی که در این برهه به دست آمده با وجود از بین رفتن زیرساخت‌های اساسی در هشت سال جنگ تحمیلی، حاصل شده و این کار کوچکی نیست.
 
وی از مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی خواست تا در راستای آگاه سازی شهروندان، نسبت به تشریح دستاوردهای انقلاب در واحدهای متبوعه شان اقدام کنند.

اعضای شورای اسلامی شهر دولت مشکلات آبادان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر