کد خبر: 706847 A

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز خبرداد:

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به دستگیری یک باند با اختلاس 14 میلیارد تومانی اظهار کرد: فرد دستگیرشده در خصوص این پرونده با تبانی یکی از کارمندان بانک و جعل اسناد توانسته بود این مبلغ را دریافت کند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد نادربیگی توضیح داد: فردی که کارمند دفترخانه‌ای در استان بوده با جعل سند زمین و املاکی که صاحبان آنها در خارج از کشور بودند، آن‌ها را می‌فروخته است. این فرد تاکنون ۲۲ ملک به مساحت ۲۴ هزار و ۶۵۰ مترمربع در استان را فروخته که ارزش آن‌ها بیش از ۲۰ میلیارد تومان است.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: ۱۸ نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
 
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز به دستگیری کارمند زن یک نمایندگی شرکت بیمه در استان نیز اشاره کرد و گفت: فرد مورد نظر با همکاری چند نفر دیگر با جعل نسخه‌های پزشکی اقدام به دریافت ۱۱۰ میلیون تومان خسارت از بیمه می‌کرده است.

سرهنگ نادربیگی توضیح داد: این زن تاکنون برای ۳۷۵ نفر نسخه جعلی صادر کرده است.
 
سرهنگ نادربیگی با تأکید بر اینکه تاکنون شش نفر دستگیر شده‌اند، گفت: دو نفر از افراد دستگیر شده اقدام به ساخت مُهر کرده‌اند و ۱۰ مُهر جعلی از آنها کشف و ضبط‌ شده است.
 
وی در ادامه از دستگیری یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: چهار نفر دستگیر شده‌اند، محدوده‌ای که آنها سرقت می‌کرده‌اند کمالشهر، کیانمهر، گلشهر و حصارک بوده است.
 
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اینکه متهمان به ۲۷۰ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند، گفت: ۱۷۶ نفر مالباخته نیز تاکنون شناسایی‌شده است.

استان البرز پلیس آگاهی خودرو زمین کشف و ضبط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر