کد خبر: 706838 A

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر 1400 روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند افزود: از این تعداد، گاز 201 روستا در 9 ماه سال جاری به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، غلامرضا لطفعلیان در جمع خبرنگاران گفت: در سال جاری، گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان است و در همین راستا طرح گازرسانی به 341 روستا در سال جاری و از محل بند ق تبصره 2 بودجه سال 1393 کل کشور در حال اجرا است.

وی افزود: با گازرسانی به این تعداد روستا که در شهرستانهای مختلف استان قرار دارند بیش از 17 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

لطفعلیان خاطرنشان کرد: در همین راستا کار گازرسانی به 45 روستای دیگر استان مراحل انتخاب پیمانکار را می‌گذرانند و در آینده گازرسانی به این روستاها اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه در سالهای اخیر تمام توان کارکنان در خدمت اهداف شرکت گاز استان بوده و تلاش مجموعه شرکت گاز لرستان موجب رضایت هم استانی‌های عزیز شده افزود : رضایت مردم بزرگترین پاداشی بوده که شرکت گاز لرستان دریافت داشته و به آن مفتخر است.

لطفعلیان گفت: در حال حاضر بیش از 99.5 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز بهره مند هستند و 86 درصد جمعیت روستائی نیز از گاز استفاده می کنند که طی امسال و سال آینده با گازرسانی به شمار بیشتری از  روستاهای استان  این رقم از حد استاندارد کشوری فراتر خواهد رفت.

 

خبرنگار: الهه احمدی سبزواری

طرح گازرساني به 341 روستاي استان لرستان در حال اجراست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر