کد خبر: 706244 A

سردار تقوی خبرداد:

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری چهار قاچاقچی محموله قرص‌های غیرمجاز در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد و نیز اشیاء عتیقه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمدکاظم تقوی گزارش داد: گروه‌های دایره آگاهی پلیس فرودگاه مشهد در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق هوایی قرص‌های غیرمجاز و اشیاء عتیقه به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی دست یافته و موفق به کشف سه هزار و 308 عدد قرص‌های غیرمجاز جاساز در چمدان دو قاچاقی شدند.

وی به دستگیری این افراد اشاره و بیان کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهمان 13 هزار سی.سی شربت متادون، هزار گرم پودر ترک اعتیاد دست ساز، هزار گرم معجون بیرجندی، هزار و 802 عدد انواع قرص توان افزای غیرمجاز کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: تحقیقات تیم دایره آگاهی پلیس فرودگاه مشهد در این پرونده به سرنخ‌های دیگری رسید که منجر به شناسایی قاچاق هوایی اشیاء عتیقه نیز شد.

وی گفت: پلیس پس از رد زنی گسترده و هماهنگی با مقام قضایی یک متهم را با هزار و 221 عدد سکه قدیمی دستگیر کرد و همدست وی را نیز در مخفیگاهش به دام انداخت. در بازرسی از منزل مسکونی این متهم یک قبضه اسلحه جنگی و 400 قطعه اشیاء عتیقه با قدمت 200 تا 400 سال کشف شد. تحقیقات بیشتر در این باره ادامه دارد.

سردار محمدکاظم تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر