کد خبر: 706071 A

شهردار کرج:

شهردار کرج بر ضرورت افزایش میادین مرکزی میوه و تره بار در شهر تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر کمالی‌زاده، اظهار کرد: کرج با کمبود میدان مرکزی میوه و تره بار مواجه است و باید به فکر راه‌اندازی میادین جدید در شهر باشیم.

وی ادامه داد: با راه‌اندازی دو یا سه میدان جدید، تمرکز از میدان مرکزی محمد شهر برداشته می‌شود و شاهد کاهش ترافیک و تردد خودروهای حمل میوه و سبزی در آن محدوده خواهیم بود.

کمالی زاده افزود: با توجه به نتیجه بخش بودن اجرای این طرح در برخی شهرها، در فاز اول به دنبال راه اندازی یک میدان با تجهیزات و امکانات ویژه مثل سردخانه و ... در غرب شهر هستیم.

شهردار کرج با اشاره به ظرفیت استان در تولید میوه و سبزی توضیح داد: البرز یکی از قطب‌های صادرات میوه در کشور است و ظرفیت‌ ویژه ای در این بخش دارد و به نظر می‌رسد راه‌اندازی یک میدان میوه و تره بار در کنار فرودگاه پیام بتواند در به فعلیت رساندن بخشی از این ظرفیت موثر باشد.

کمالی زاده ابراز کرد: با راه اندازی این میدان، علاوه براینکه فرایند صادرات میوه و سبزی از استان با سهولت و کیفیت بهتری انجام می‌شود، سرویس‌دهی به شهر نیز  با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به آمادگی شهرداری برای ساخت برج اصناف در کرج اشاره کرد و گفت: شهرداری آمادگی دارد هر نوع همکاری در زمینه صدور مجوز یا تغییر کاربری برای ساخت این برج را با اتاق اصناف داشته باشد.

 

شهردار کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر