کد خبر: 705745 A

رئیس پلیس راه کرمانشاه خبرداد:

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزنده بودن تمامی محورهای استان، از رانندگان خواست حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ محمد با اشاره به نامساعد بودن شرایط جوی در عمده محورهای استان، گفت: هم اکنون بارش باران در محورهای شرقی استان ادامه دارد و باتوجه به بارش‌های شبانه روز گذشته تمامی محورهای استان لغزنده هستند.

حیدری با اشاره به ترافیک روان و عادی در محورهای استان، گفت: هم اکنون در محورهای کرمانشاه به سمت اسلام آبادغرب، کرمانشاه به سمت پاوه و نیز کرمانشاه به سمت کامیاران مه گرفتگی و محدودیت دید داریم و از رانندگان می‌خواهیم در این محورها بیش از پیش رعایت مقررات را داشته و حتما از چراغ‌های مه شکن استفاده کنند.
 
وی با اشاره به بارش برف در شهرهای شمال غرب استان، گفت: در حال حاضر محور پاوه به سمت مریوان و نیز محور نودشه به سمت مریوان به علت بارش برف مسدود هستند.
 
حیدری با اشاره به شرایط جوی موجود از رانندگان خواست تا حتی المقدرو از انجام سفرهای غیرضرور خودداری کرده و حتما پیش از تردد تجهیزات زمستانی و بویژه زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
 
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: هم‌چنین رانندگان باید پیش از حرکت باک خودرو را پرکرده و حتما از سلامت فنی سیستم گرمایشی و برف پاک کن و لاستیک‌ها مطمئن شوند.
 
حیدری هم‌چنین توصیه کرد، رانندگان پیش از تردد در محورها درون استانی و برون استانی حتما مقداری خوراکی و لباس گرم همراه داشته باشند.
 
وی با اشاره به شرایط ناپایدار جوی تاکید کرد: رانندگان پیش از حرکت در تماس با مرکز پیام پلیس راه استان به شماره 37224697 و نیز مرکز پیام اداره کل راهداری به شماره 141 از وضعیت راه ها اطلاع پیدا کنند.
 
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به استقرار 60 گشت محسوس و نامحسوس در محورهای استان گفت: با شروع طرح زمستانی پلیس راه در هر یک از گردنه‌های مله ماس، پلنگان، قلاجه و بیدسرخ دو تیم بصورت ثابت و شبانه روزی مستقر هستند.

بارش برف پلیس راه پلیس راه استان ترافیک سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر