کد خبر: 705262 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: صاحبان صنعت می‌توانند با استفاده از تجربیات یکدیگر در میسر حرکت و رشد اقتصادی بیشتر برسند.

به گزارش ایلنا از مشهد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی باید فعالیت های جهادی به‌صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده تداوم داشته باشد و صاحبان صنعت می‌توانند با استفاده از تجربیات یکدیگر و راهکارهای مختلفی که ارائه شده در این میسر حرکت و به رشد اقتصادی بیشتری برسند.

مسعود مهدی‌زاده مقدم در نشست شورای معاونان افزود: صاحبان صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به معنای واقعی از شعار سال حمایت و به رشد و توسعه آن در عرصه‌های اقتصادی نیز تحقق بخشیدند.

وی ادامه داد: حداقل کاری که می‌توان در قبال خدمات ارزنده و صادقانه واحدهای تولیدی و صنعتی انجام داد اینکه مسائل و موانع آنان را بشنویم و اطلاعات لازم را جذب کنیم تا بتوان گام‌های موثری در جهت موفقیت هر چه بیشتر آنان برداریم.

مسعود مهدی زاده مقدم بیان کرد: با سیاست‌های دولت تدبیر و امید و حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در نیمسال دوم هم بخوبی شاهد تحرک، رشد و رونق اقتصادی حوزه صنعت استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم و همین روند باید با شتاب بیشتری ادامه یابد.

 

خراسان رضوی شهرک صنعتی کالای ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر