کد خبر: 704944 A

شهردار زنجان خبرداد:

شهردار زنجان، از پرداخت حقوق عقب مانده حقوق کارکنان و کارگران و نگهبانان شهرداری داد و گفت: تا قبل از شب یلدا حقوق عقب مانده همه کارکنان پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، میسح اله معصومی در جلسه امروز شورای‌شهر زنجان با اشاره به خدمات کارکنان و کارگران مجموعه شهرداری زنجان، گفت: این شهروندان برای خدمات‌رسانی به مردم زحمات زیادی را متحمل می‌شوند و از رسانه‌ها و مردم خواست اگر با کسی مشکلی دارند، حداقل زحمات آن مجموعه را نادیده نگیرند.

شهردار زنجان، تأکید کرد: هر پروژه ای نقاط قوت و ضعفی دارد و نباید به خاطر ضعف‌های موجود، زحمات و خدمات انجام شده را زیر سوال برد.

در ادامه این جلسه اسماعیل دویران، رییس شورای شهر نیز با بیان اهمیت بازآفرینی شهری، گفت: متأسفانه امروز باز آفرینی شهری را در ساخت مسکن خلاصه کرده‌اند درحالیکه بازآفرینی شهری به معنای احیا کردن و جان تازه بخشیدن به بافت و تجدید حیات شهری است.

 وی ابراز امیدواری کرد با فعال کردن ستادهای شهرستانی و استانی در حوزه بازآفرینی شهری بتوانیم برنامه‌های سال 98 را در حوزه بازآفرینی با انسجام بیشتری فراهم کنیم .

دویران، ضمن انتقاد از بوروکراسی اداری حاکم در شهرداری و حواشی ناشی از ایجاد فاصله زیاد در ارسال لایحه و مصوبات شهرداری به شوراها، از شهرداری خواست تا ظرف 72 ساعت نتایج  مربوط به  جلسات مشورتی در حوزه شهرداری را در قالب لایحه یا تاییدیه  به شورا ارسال کند.

 این عضو شورای شهر زنجان، با انتقاد از برخورد برخی رسانه ها درخصوص آب گرفتگی پیاده راه سبزه میدان (که به تازگی به بهره برداری رسیده) بر لزوم نظارت بیشتر بر پروژه های عمرانی جهت جلوگیری از سوء استفاده های این چنینی تأکید کرد.

حمیدی، هم عضودیگر شورای شهر در این جلسه با انتقاد از سیاه نمایی برخی رسانه های مطرح در واکنش به آب گرفتگی کوچک در پیاده راه سبزه میدان از تمام رسانه ها خواست بعد از تحلیل منصفانه دست به انتشار خبر بزنند.

وی با اشاره به نحوه استفاده از معابر شهری و تبدیل شدن آن به پارکینگ تأکید کرد: هر سانتی متر از معابر شهری از دارایی های با ارزش شهروندان محسوب می شوند. 

شهرداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر