کد خبر: 704763 A

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی نیشابور خبرداد:

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: حریق در انبار علوفه روستایی در نیشابور حدود 400 میلیون ریال خسارت به بار آورد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، سیدمهدی حسینی گفت: این آتش‌سوزی به علت عملیات‌جوشکاری داخل انبار و سرایت آتش به علوفه‌های خشک اتفاق افتاد و گسترش یافت.

وی ادامه داد: با اعلام این آتش‌سوزی در روستای تقی‌آباد به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی نیشابور، آتش‌نشانان  عشق آباد و ایستگاه 2  نیشابور به محل اعزام و پس از حدود سه ساعت تلاش به حریق پایان داده شد.

حسینی در ادامه گفت: با توجه به این که برای عملیات جداسازی امکان استفاده از تراکتور در داخل انبار نبود با کمک اهالی، کار جدا سازی علوفه‌هایی که آتش به آن نرسیده بود، انجام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور در خصوص برآورد خسارت گفت: مقدار دقیق خسارت مشخص نیست اما بر اساس اظهارات مالک از حدود 40  تن کاه، 5 تن گندم، 3 تن یونجه، 4تن کنسانتره و 2 تن ذرت موجود در انبار نیمی از آن سوخت و نیم دیگر نیز دودزده شد.

به دامداران و کشاورزان توصیه می‌شود اطراف انبار علوفه و کاه از شعله و یا جوشکاری استفاده نشود و در صورت لزوم موارد ایمنی رعایت شود.

آتش سوزی انبار علوفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر