کد خبر: 704493 A

فدایی مطرح کرد:

استاندار کرمان گفت: امنیت و توسعه احساس امنیت در جامعه فضای لازم برای جلب سرمایه گذاری و توسعه صنعت گردشگری را فراهم می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمدجواد فدایی امروز دوشنبه در دیدار با فرماندهی، معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی استان کرمان، ضمن تقدیر از زحمات پرسنل نیروی انتظامی برای تأمین امنیت در مناطق مختلف استان، افزود: تلاش می‌شود با جذب اعتبارات کشوری و حمایت‌های استانی، ساز و کارها و امکانات مورد نیاز مجموعه نیروی انتظامی تامین شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این دیدار گفت: نیروی انتظامی با توجه به مسئولیت‌های گسترده و تنوع ماموریت‌های خود ارتباط مستقیمی با جامعه دارد و همواره تلاش می‌کند تا خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه شود.

سردار رضا بنی‌اسدی‌فر افزود: افتتاح سامانه پایش تصویری و توجه استاندار جدید کرمان به تجهیز و تکمیل ساز و کارهای مأموریتی مراکز امنیتی، نوید روزهای خوبی برای مجموعه نیروی انتظامی استان می دهد.

وی اظهار داشت: مجموعه انتظامی استان با بهره گیری از شیوه های نرم و مذاکره در طول یکسال گذشته، بحران‌های امنیتی را مدیریت کرده است.

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر نقش دستگاه های اجرایی در تأمین امنیت خاطرنشان کرد: بسیاری از بحران‌های امنیتی استان به دلیل عملکرد نامناسب دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد و نیروی انتظامی باید نتیجه کم‌کاری و ضعف سایر دستگاه‌ها را جبران کند.

بنی اسدی‌فر با اشاره به سرمایه‌گذاری قریب 18 میلیارد تومانی خیرین در حوزه امنیت گفت: مجموعه انتظامی استان به لحاظ امکانات و ابزارها، دچار ضعف های اساسی است و ورود خیرین به این حوزه می تواند مشکلات را حل کند.

وی با تمجید از نگاه استاندار جدید کرمان به نقش مباحث امنیتی در سرمایه‌گذاری افزود: با توجه به پتانسیل عظیم معدنی، گردشگری و اقتصادی موجود، استان کرمان می تواند بهترین استان کشور در جذب سرمایه گذار و گردشگر باشد.

استانداری کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر