کد خبر: 704326 A

در جنایتی هولناک در سیستان و بلوچستان رخ داد ؛

زن جوانی در سیستان و بلوچستان که نقشه قتل همسرش را با همدستی مردی غریبه کشیده بود ساعاتی پس از وقوع جنایت با روبرو شدن با شواهد پلیس پرده از راز این جنایت هولناک برداشت.

به گزارش ایلنا, سرهنگ ابراهیم کوچک زائی فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: بیست و چهارم آذرماه یک فقره سرقت مسلحانه و قتل مردی جوان در بیابان‌های منطقه "پشتکوه" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بلافاصله تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.
 
وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل زن جوانی که در کنار پیکر بی‌جان و غرق به خون شوهرش ایستاده بود مدعی بود هنگام تردد با خودرو پراید در حاشیه شهر خاش ۲ سارق موتورسوار با تهدید سلاح گرم آنها را به این منطقه کشانده و با مقاومت شوهرش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و با سرقت طلاهایش از محل متواری شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: ماموران انتظامی با توجه به تناقض گویی‌های زن جوان و سرنخ‌های موجود در محل جنایت با هماهنگی مقام قضایی او را برای بررسی‌های بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.
 
وی عنوان کرد: در بازجویی‌های علمی کارآگاهان پلیس تنها مظنون این جنایت هولناک که کمتر از ۲ هفته است از ازدواج او با مقتول به عنوان همسر دوم می‌گذرد مشخص شد قتل هیچ ربطی به سرقت مسلحانه ندارد و متهم قصد منحرف کردن جریان رسیدگی به پرونده قتل را دارد.
 
مظنون ۱۸ ساله پرونده در بازجویی‌های تکمیلی با مواجهه با ادله پلیسی به طراحی و اجرای نقشه مرگبار اعتراف کرد و گفت: ازدواج او با مقتول اجباری بوده و از زندگی با شوهرش راضی نبوده و با همدستی مردی جوان که از قبل با وی در ارتباط بوده نقشه این جنایت را کشیده است.
 
سرهنگ کوچک‌زائی افزود: با اعترافات تکان دهنده زن جوان بلافاصله تیم رسیدگی کننده پرونده وارد عمل شد و همدست متهم را در محدوده خیابان سعدی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح کلت به همراه یک عدد فشنگ جنگی کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: متمهان به قتل پس از بازجویی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

ازدواج دادسرا سیستان و بلوچستان قتل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر