کد خبر: 703949 A

پورفرشی خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه حفظ اشتغال ایجاد شده از مهمترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز است، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 45 واحد تولیدی غیر فعال با ایجاد 434 شغل به چرخه تولید بازگشته اند.

به گزارش ایلنا، محمدامین بزازی پورفرشی در ستاد پیگیری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دادگستری استان البرز که در شهرستان اشتهارد برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان آبان ماه ۲۳۷ پروانه بهره برداری در استان البرز صادر شده است.

وی افزود:  با بهره برداری از این تعداد طرح صنعتی و تولیدی پنج هزار و 100 فرصت شغلی در استان البرز ایجاد می شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه از بابت تعداد پروانه های صادر شده این استان رتبه سوم  در کشور را به خود اختصاص داده است بیان کرد: از حیث  تعداد اشتغال ایجاد شده رتبه نخست را در کشور به خود اختصاص داده ایم

بزازی پور فرشی با بیان اینکه حفظ اشتغال ایجاد شده از مهم ترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز است تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 45 واحد تولیدی غیر فعال با ایجاد 434 شغل به چرخه تولید بازگشته اند.

وی با اشاره به اینکه 39 واحد تولیدی و صنعتی در تملک بانک نیز از ابتدای سال جاری تاکنون از تملک خارج شده و در اختیار صنعتگران قرار گرفته است، گفت: هم اکنون سه پروژه  شهرک صنعتی هزار و 23 هکتاری، یک هزار و 156 هکتاری و 820 هکتاری در استان البرز در حال آماده سازی برای سرمایه گذاری جدید هستند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در ادامه با اشاره به پروژه های این شرکت گفت: پروژه تصفیه خانه اشتهارد که معضل چندین ساله این شهرستان بوده است با رقم 60 میلیارد ریالی در حال اجرا است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

بزاز پور فرشی ادامه داد: همچنین 240 هکتار از فاز اول شهرک صنعتی امید البرز آماده بهره برداری است که با راه اندازی آن در 2 سال آینده بیش از هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر