کد خبر: 702487 A

عبادالله کامکار:

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: در حال حاضر 622 میلیارد تومان تسهیلات در سطح استان توزیع شده است که می تواند نقش به سزایی در پیشبرد اهداف تعیین شده در حوزه رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی داشته باشد.

به گزارش ایلنا، عباد الله کامکار با بیان این مطلب در یکصد و چهارمین جلسه رفع موانع تولید و ستاد تسهیل اظهار داشت: تا کنون 481 میلیارد تومان برای رونق تولید و 141 میلیارد تومان سرمایه ثابت به واحدهای تولیدی پرداخت شده است که بالغ بر 622 میلیارد تومان است.

وی افزود: البرز هم اکنون با پرداخت بیش از 622 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در بخش رونق تولید رتبه نخست کشور را داراست.

وی همچنین با بیان اینکه البرز در بخش بازسازی ونوسازی نیز در رتبه دوم کشوری قرار دارد، افزود: حفظ و ارتقای ظرفیت موجود در حوزه تولید استان ضرورتی انکارناپذیر  است که باید در سایه مشارکت و همکاری همه جانبه مدیران دستگاههای اجرایی استان به  منصه ظهور برسد.

معاون استاندار با اشاره به جذب 16 درصد اعتبارات رونق تولید کشور در استان البرز، تصریح کرد: انتظار ما از بانک‌های خصوصی استان این است که همانند بانک های دولتی در اعطای تسهیلات و تعهد اشتغال تولید و رفع موانع تولید همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

وی افزود: در نشست امروز از 3 واحد تولیدی و صنعتی دعوت به عمل آمد تا در خصوص مشکلات بانکی،‌ مالیاتی و محیط زیست و موانع موجود مطالب خود را در حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان مطرح کنند. 

 تسهیلات سرمایه در گردش، موارد فنی و مسائل و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی از جمله موضوعاتی بود که در این کارگروه مطرح شد.

 

استان البرز عبادالله کامکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر