کد خبر: 702197 A

سردار قاسمی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان سمنان از متلاشی شدن 2 باند مسلح قاچاق مواد مخدر با کمک پلیس استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار روح‌الامین قاسمی به خبرنگاران اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان در عملیات مشترک با پلیس استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان یک تن و 150 کیلوگرم تریاک از این 2 باند قاچاق مواد مخدر کشف کردند.

وی اظهار داشت: در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان با استان کرمان، 435 کیلو و 500 گرم تریاک و با شهرستان ایرانشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان 714 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد. با تحقیق و اقدام‌های خاص و اطلاعاتی پلیس، سرنخ‌هایی از فعالیت 2 باند مسلح درباره قاچاق محموله‌های سنگین مواد مخدر از شرق به نقاط مرکزی کشور به دست آمد و با پیگیری‌های گسترده ماموران پلیس اعضای این 2 باند قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند. با انهدام این 2 باند قاچاق مواد مخدر، 6 قاچاقچی دستگیر و سه دستگاه خودرو، یک قبضه سلاح جنگی و تعداد قابل توجهی فشنگ کشف شد.

سردار قاسمی، هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی، عملیات منسجم، برنامه‌ریزی هدفمند و هدایت شده را عامل موفقیت در این عملیات عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: عزم ملی و نقش آفرینی تمام نهادها و سازمان‌ها و آحاد مردم در پیشگیری از اعتیاد به موادمخدر ضرورتی اجتناب ناپذیر است و بی‌توجهی به این مهم، زمینه‌ساز بروز انواع جرایم و ناهنجاری هاست.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس در سراسر کشور به‌منظور مبارزه قاطع با سوداگران مرگ، تعامل درون سازمانی خود را تقویت کرده و اکنون این تعامل در اوج قراردارد.

قاچاق مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر