کد خبر: 700605 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد ؛

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مسبب تیراندازی در مراسم عروسی در شهرک چمن کرمانشاه که منجر به کشته و زخمی شدن 20 نفر شد صبح امروز -شنبه 17 آذرماه جاری- توسط ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار منوچهر امان‌اللهی گفت: در جریان حادثه تیراندازی که شامگاه 14 آذر ماه جاری و در حین برگزاری مراسم عروسی در شهرک چمن کرمانشاه اتفاق افتاد متاسفانه چهار تن کشته و 16 نفر زخمی شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده از سوی پلیس مشخص شد در جریان برگزاری مراسم عروسی یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل داشته و تحت تعقیب پلیس نیز بوده است پس از درگیری با چند نفر با تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی در مراسم می‌کند.

سردار امان‌اللهی عنوان کرد: به دنبال این تیراندازی 20 نفر زخمی می‌شود که پس از انتقال به بیمارستان چهار نفر آنها شامل یک زن و سه مرد جان خود را از دست می‌دهند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه افزود: با حضور به موقع پلیس در محل حادثه سه نفر از طرف‌های درگیر بازداشت و مضمون اصلی نیز با تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس و ردیابی‌های مستمر صبح امروز و پس از هماهنگی با مقام قضایی در شهر ملارد استان البرز دستگیر شد.

وی در پایان تاکید کرد: حفظ امنیت در جامعه خط قرمز پلیس است و همکاران ما با هر گونه ناامنی و شرارت به صورت جدی مقابله می‌کنند.
 

استان البرز تیراندازی جامعه قتل ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر