کد خبر: 700446 A

در جنایتی هولناک رخ داد؛

معاون اجتماعی و انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در کرمانشاه خبرداد و گفت: در این حادثه یک نفر نیز مجروح شد.

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن تایید این خبر گفت: فردی با یک دستگاه خودرو پژو پارس به درب یکی از منازل روستای کله هویی استان کرمانشاه رفته و با شلیک به سمت اعضای یک خانواده باعث قتل پدر ۴۸ ساله و دختر و پسر ۲۳ ساله این خانواده شد.

وی با اشاره به زخمی شدن مادر این خانواده از ناحیه مچ پا افزود: تلاش پلیس برای دستگیری قاتل و کشف علت و انگیزه این قتل آغاز شده است.

براساس گزارش ایلنا، طی هفته گذشته این سومین حادثه تیراندازی در استان کرمانشاه است که در این حوادث ۱۰ نفر کشته و ۱۷ نفر مجروح شدند. در حادثه نخست مرد جوانی در شهرک الهیه کرمانشاه به دنبال اختلاف خانوادگی ابتدا مادر 43 ساله و برادر ناتنی 19 ساله‌اش را با شلیک اسلحه‌ به قتل رساند و سپس با شلیک اسلحه به سمت خود به زندگیش پایان داد.

حادثه دوم در جریان برگزاری مراسم عروسی واقع در شهرک چمن یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل نیز داشته پس از درگیری با چند نفر از مهمانان و تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سوی افراد حاضر در مراسم می‌کند. به دنبال این تیراندازی ۲۰ نفر زخمی شدند که پس از انتقال به بیمارستان ۴ نفر آن‌ها شامل یک زن و ۳ مرد، جان خود را از دست می‌دهند و ۱۶ نفر نیز مجروح شدند.

بیمارستان پژو تیراندازی خانواده قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر