کد خبر: 700034 A

دقایقی پیش رخ داد؛

دقایقی پیش صدای انفجار و تیراندازی در شهر چابهار شنیده شد.

به گزارش ایلنا، این صدای انفجار از مقابل ستاد انتظامی چابهار شنیده شده و احتمالا مربوط به اقدام انتحاری باشد.

نظیر رهبر گفت: هم اکنون صدای تیراندازی از این محل شنیده می شود.

d0e11e4f-1bbd-4f6f-977d-63d54b2d1167

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: یک عامل انتحاری از عوامل استکبار ساعت 9:55 دقیقه امروز با یک دستگاه خودروی وانت نیسان که حامل مواد منفجره  بود و قصد عملیات انتحاری داشت، به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار در بلوار شهید ریگی چابهار نزدیک شد که با مقابله نیروهای انتظامی و عمل کننده مواجه می‌شود و نمی تواند وارد مقر شود لذا مقابل در ورودی مقر انتظامی مواد را منفجر می کند. 

بامری افزود: متاسفانه شدت این انفجار زیاد بود و تاکنون 3 نفر شهید شدند و چند نفر هم از مردم عادی، کاسبان و عابران و بانوان زخمی شدند.  

بنابر این گزارش ، در پی حادثه تروریستی صبح امروز مقابل فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار ، ستواندوم داریوش رنجبر و سرباز وظیفه ناصر درزاده به شهادت رسیدند.
 
شهید حمله تروریستی چابهار

همچنین رئیس بهداشت و درمان چابهار گفت: در جدیدترین آمار ۲۷ زخمی در بیمارستان چابهار در حال مداوا هستند و تمامی کادر پزشکی به حالت آماده باش درآمده اند.

اولیایی افزود : در بین مجروحین خانم باردار و نوجوان ۱۶ ساله نیز وجود دارد که اقدامات درمانی بر روی آنها در حال انجام است.

وی با اشاره به وجود چهار کادر انتظامی در میان مجروحین افزود : حال یکی از مجروحین نظامی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه صورت وخیم پیش بینی شده که به دلیل نبود امکانات پیشرفته پزشکی در حال انتقال به زاهدان است.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.

2916675_542

انفجار چابهار

تیراندازی انتحاری انفجار صدای چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر