کد خبر: 699808 A

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین از تخصیص بودجه به طرح بوستان فدک و دهکده طبیعت این استان در لایحه بودجه سال 98 خبر داد.

ابوالفضل یاری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: در پی سفر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان قزوین و بازدید وی از مجموعه بوستان فدک و دهکده طبیعت، قول مساعد وی در لایحه بودجه سال 98 این سفر ردیف اعتباری دریافت کرده است.

وی ادامه داد: این مهم با پیگیری‌های مدیریت عالی استان و حمایت‌های مدیر بومی و قزوینی الاصل علی‌اکبر حاجی‌محمدی مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه و تأکید نوبخت تحقق یافت و در لایحه بودجه سال 1398 کل کشور پایدار شد.

یاری با بیان اینکه بوستان فدک شهر قزوین با مساحت 1500 هکتار یکی از بزرگترین پارک‌های جنگلی و تفرجگاهی کشور است گفت: بوستان فدک، مجموعه بی نظیر دهکده طبیعت را با مساحتی بالغ بر 30 هکتار در خود جای داده است.

وی ادامه داد: این مجموعه 30 هکتاری یکی از مراکز مهم آموزشی، تحقیقاتی و گردشگری در حوزه حیات وحش کشور است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده نزدیک یکی از قطب‌های گردشگری منطقه خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی درپایان تاکید کرد: در پی سفر نوبخت به استان قزوین بالغ بر 200 میلیارد ریال تخصیص اعتبار جهت تکمیل طرح‌های مهم و اولویت‌دار استان در اوایل هفته آینده به استان قزوین ابلاغ‌ می‌شود.

 

لایحه بودجه اعتبار دهکده طبیعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر