کد خبر: 699690 A

عزیزالله شهبازی:

سرپرست استانداری البرز پاشنه آشیل اقدامات و برنامه‌ها را در استان تولید شغل دانست و گفت: بر این اساس با توجه به برنامه‌ها و اهداف، اقدامات لازم در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی در جلسه کارگروه اشتغال استان که امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه لایحه بودجه تدوین شده و آماده تحویل به مجلس شورای اسلامی است افزود: نکته قابل توجه سهم کمتر از 25 درصدی نفت در بودجه ریزی سال 98 محسوب می شود.

وی با بیان اینکه رسالت سنگینی در توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی داریم، ادامه داد: در بودجه 98 اولویت ها به ترتیب پرداختن به معیشت عمومی، عدالت اجتماعی، ایجاد اشتغال و پایین آمدن نرخ بیکاری و انضباط مالی است. 

شهبازی پاشنه آشیل اقدامات و برنامه‌ها را در استان تولید شغل دانست و گفت: بر اساس با توجه به برنامه‌ها و اهداف، اقدامات لازم در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر اینکه روز قیامت همه باید حساب پس بدهند ولی به حساب مسئولان در آخر با حساسیت ویژه ای رسیدگی می شود، افزود: از این رو باید بر اقدامات خود آگاه بوده و خدمتگزاری راستین در نظام جمهوری اسلامی باشیم.

سرپرست استانداری البرز به سخنرانی رئیس‌جمهوری در سمنان اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهوری شرایط کشور را بحرانی و سخت ندانسته و بر این باور است که با اتحاد، انسجام و تلاش مسئولان گره‌های موجود باز می شود.

 

سرپرست استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر