کد خبر: 699632 A

در ۸ ماهه نخست سال ۹۷ انجام شد؛

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز، گفت: خیّران مرکز نیکوکاری روح‌الله با اعطای یک میلیارد تومان کمک نقدی، کالا و خدمات نیازهای بخشی از مددجویان کمیته امداد البرز را تأمین کردند.

به گزارش ایلنا، شاپور قاسمی با اشاره به لزوم توسعه مراکز نیکوکاری با هدف بهره‌مندی از ظرفیت خیّران، گفت: تأمین لوازم ضروری محرومان، تأمین پوشاک، اعطای کالای جهیزیه به نوعروسان نیازمند، ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی به دانش‌آموزان، اطعام نیازمندان و کمک به رفع نیازهای درمانی مددجویان جزو مهم‌ترین اقدامات مرکز نیکوکاری روح‌الله است.

وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری روح‌الله از سال ۹۲ به مددجویان کمیته امداد البرز و سایر نیازمندان خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: خیّران مرکز نیکوکاری روح‌الله با اعطای یک میلیارد تومان کمک نقدی، کالا و خدمات نیازهای بخشی از مددجویان کمیته امداد البرز را تأمین کردند.

قاسمی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: بیش از سی درصد کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اعلام اینکه نود خانوار مددجوی کمیته امداد البرز از مرکز نیکوکاری روح‌الله سبد حمایت غذایی دریافت می‌کنند، گفت: طی این مدت ده نوعروس نیازمند تحت حمایت کمیته امداد البرز با کمک‌های خیّران طرف تعامل با این مرکز راهی خانه بخت شدند.

 وی با اشاره به اینکه ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستور کار کمیته امداد قرار دارد یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از طریق شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ همچنین شماره‌گیری # ۰۲۶*۸۸۷۷* استفاده کنند و از مزیت‌های این روش که شامل امنیت، سرعت، دقت و آسان بودن است، بهره‌مند شوند.

کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر