کد خبر: 697704 A

ناصر مقدم خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، گفت: ‌نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب البرز با حضور ناشران در غرفه های اصلی و برنامه های جنبی از ٢٥ تا ٣٠ آذرماه ٩٧ در باغ گلها برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، ناصر مقدم گفت: سیصد و هفتاد و ششمین نمایشگاه کتاب استانی و نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان البرز  به عنوان مهمترین رخداد فرهنگی از ٢٥ تا ٣٠  آذر ٩٧ آغاز به کار می کند.
 
مقدم با اشاره به اهمیت ارتقاء شاخص‌های مطالعه در استان افزود: برپایی نمایشگاه کتاب فرصت مغتنمی است که همه دستگاه های خدمات‌رسان استان نسبت به ترویج فرهنگ مصرف صحیح با ایجاد غرفه‌های فرهنگی اقدام کنند.
 
وی افزود: برای بخش جنبی نمایشگاه برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب، کارگاه‌های آموزشی، داستان‌نویسی، تکنیک بالابردن توانمندی فردی، برگزاری جنگ شادی کتاب، جشن امضاء کتاب، تئاتر کودک با موضوع ‌کتاب خوانی، نمایش های طنز برای گروه های سنی کودک و نوجوان، نشست های تخصصی با مسئولان، برگزاری شب شعر و ادبیات، برگزاری ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان، قصه‌گویی از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش جنبی نهمین نمایشگاه ‌بزرگ کتاب استان البرز درنظر گرفته شده است.
 
وی در پایان افزود: این نمایشگاه با حمایت و همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، استانداری البرز، شهرداری کرج و دیگر دستگاه های اجرائی استان برگزار خواهد شد.
ناصر مقدم نمایشگاه کتاب البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر