کد خبر: 696467 A

فرماندار خواستار شد:

فرماندار شهرستان لامرد از مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز اختصاص یافته بطور کامل در پروژه های عمرانی شهرستان هزینه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد،ظهر امروز -سه‌شنبه 6 آذرماه جاری-حسین شبانی‌نژاد -فرماندار لامرد در جمع اعضای شورای اداری شهرستان گفت: تجلیل از مدیران موفق در هر جلسه شورای اداری  برای ایجاد انگیزه در میان مدیران و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم برنامه ریزی شده است.

وی افزود:  اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز مطابق قانون توزیع شد و ۸۲ درصد تخصیص پیدا خواهد کرد و اکنون موافقت نامه‌ها در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مبادله شده و در ادامه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نظارت دقیق بر روند اجرای پروژه‌های عمرانی داشته باشند. 

فرماندار لامرد از مدیران اداری خواست تا آغاز اجرای پروژه های عمرانی اداره مربوطه را به فرمانداری شهرستان اعلام کنند. 

وی اضافه کرد: اعتبارات توزیع شده ۳ درصد نفت و گاز باید در چارچوب قانون و در شهرستان هزینه شود و این اعتبارات نفت و گاز اختصاص یافته نباید در ادارات کل استان بماند، مردم درخواست دارند که این اعتبارات نفت و گاز اختصاص یافته بطور کامل در پروژه های عمرانی شهرستان هزینه شود.

شبانی نژاد در ادامه از رفع مشکل خط انتقال برق نیروگاه برق غدیر انرژی لامرد در سایت انرژی بر لامرد خبر داد و از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا در زمینه جذب سرمایه‌گذار فعال شوند. 

به گزارش ایلنا، در این جلسه بهزادی، شیروانی، حیدری و نکوگو به عنوان مدیران جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) لامرد، آبفای شهری لامرد،  دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر لامرد و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لامرد معرفی شدند.

همچنین با اهدای لوحی از خدمات مدیران سابق و "پرویز میری" مدیر فرودگاه لامرد و "سید بدیع الله موسوی" رئیس منطقه عملیاتی پارسیان به عنوان مدیران موفق نهمین جلسه شورای اداری تجلیل به عمل آمد.

 

خبرنگار: مرتضی عبداله زاده

استان فارس شبانی نژاد فرماندار لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر