کد خبر: 696089 A

شهردار کرج عنوان کرد:

شهردار کرج با اشاره به پیشرفت 40 درصدی پروژه بزرگراه شمالی کرج، گفت: رفع مشکلات این پروژه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر کمالی‌زاده در بازدیدی که با حضور اعضای شورای شهر و به منظور بررسی مشکلات و میزان پیشرفت پروژه بزرگراه شمالی کرج برگزار شد، اظهار کرد: بهره‌ برداری از پروژه بزرگراه شمالی کرج به عنوان مسیر اتصال استان‌های شرقی کشور به استان‌های غربی، نقش بسزایی در کاهش ترافیک شهر و استان دارد.

وی مساعدت و توجه ویژه مسئولان استانی و تخصیص اعتبارات ملی برای تسریع در اجرای عملیات عمرانی این پروژه را ضروری دانست و گفت: مشکل تامین مالی و معارضین ملکی و تاسیساتی، روند احداث این بزرگراه را تحت تاثیر خود قرار داده است.

شهردار با بیان اینکه در مسیر این بزرگراه 20 تقاطع قرار دارد که در حال حاضر عملیات عمرانی در این نقاط سرعت بیشتری پیدا کرده است، افزود: در پل‌های بیلقان(B1)، پل طالقان(B2)، تقاطع ارس(B3)، تقاطع انرژی اتمی(B4)، پل های تقاطع شهرداری، پل های بزرگراه شمال – جنوب و پل آتشگاه( B9)، عوامل اجرایی مشغول فعالیت هستند.

این مسئول با اشاره به پیشرفت 40 درصدی این پروژه، خاطرنشان کرد: مصمم هستیم تا با سرعت بخشیدن به کار اجرایی هر چه سریع تر چشم انتظاری شهروندان به سرانجامی خوشایند تبدیل شد.

در این جلسه که رفع مشکل معارضین همچنین جابجایی چند دکل برق مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ مقرر شد، اعتبارات لازم طی چند روز آینده به پروژه تزریق شود.

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر