کد خبر: 696061 A

سرپرست استانداری البرز:

سرپرست استانداری البرز، گفت: در البرز با تفکر بسیجی باید کنار یکدیگر و در سایه تعامل و هم افزایی در راستای رشد و آبادانی استان اقدام کرد.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی در نشست صمیمی با کارکنان بسیجی استانداری با عنوان بسیج و روایتگری خاطرات دفاع مقدس توسط کارکنان ایثارگر و رزمنده استانداری که بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد، با گرامیداشت هفته بسیج افزود: خاطراتی که بیان شد، یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگانی بود که برای دفاع از میهن اسلامی دلاورانه از جان و مال خود گذشتند تا حتی یک وجب از خاک کشور به دست متجاوزان نرسد.

وی ادامه داد: از تمامی کسانی که حماسه آفریدند قدردانیم ولی در این رابطه آزادگان سرفراز نیز رنج‌های بزرگی را متحمل شدند که شاید هیچ‌یک از ما تاب تحمل آنها را نداشته باشیم.

شهبازی با اشاره به وضعیت و مشکلات آوارگان جنگ تحمیلی، گفت: برخی از آنها همچنان نیز در حال سازندگی و احیا زندگی از دست رفته خود هستند.

وی به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه بسیج باید وسط میدان باشد تا فضلیت‌های انقلاب زنده بماند، افزود: جنگ تمام شد ولی نگاه بسیجی ادامه دارد، در این رابطه اندیشه‌ای شکل گرفت که الگویی برای کشورهای منطقه شد. اکنون در عرصه های مختلف کشور بسیج کمک حال نیروهای نظامی و انتظامی است. بر این باوریم که اکنون 80 میلیون جمعیت کشور بسیجی هستند و در حوزه‌های مختلف برای رشد و آبادانی ایران اسلامی تلاش می کنند.

شهبازی با اشاره به اینکه مسئولان عالی‌رتبه نظام در حوزه‌های مختلف به پشتوانه همین قدرت مردمی احساس اقتدار و سربلندی در منطقه می‌کنند، افزود: جمهوری اسلامی از امن‌ترین کشورهای منطقه محسوب می‌شود و باعث نگرانی دشمنان است. امید است با برادری، برابری و انسجام در راستای توسعه و آبادنی کشور و عرصه‌های مختلف بخصوص در جبه‌ای که اخیرا ایجاد شده، اقدام کرده و پیروز شویم.

سرپرست استانداری البرز گفت: قبل از تحریم‌ها سیاست‌گذاری و سیستم بودجه‌ای کشور به‌گونه‌ای بود که 90 درصد روی نفت برنامه‌ریزی می‌شد ولی امسال این میزان به 27 درصد رسیده است. وزارت امور خارجه اقدامات موثری انجام داده و با تلاش‌های صورت گرفته آینده خوبی را برای کشور متصور هستیم. در البرز نیز با تفکر بسیجی باید کنار یکدیگر و در سایه تعامل و هم‌افزایی در راستای رشد و آبادانی استان اقدام کنیم.

سرپرست استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر