کد خبر: 696016 A

ایرج احمدی:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تور صنعتی سه روزه برای ذی‌نفعان خوشه کفش هیدج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج احمدی در جمع خبرنگاران به برگزاری تور صنعتی سه روزه برای ذی‌نفعان خوشه کفش هیدج اشاره کرد و گفت: این تور با هدف آشنایی عامل و ذی‌نفعان خوشه کفش هیدج با نحوه تولید کفش در استان اصفهان به منظور هم افزایی بیشتر و ایجاد تعامل فی‌مابین برگزار شد.

این مقام مسوول با یادآوری اینکه ذی‌نفعان خوشه کفش هیدج از کارگاه هنرستان فنی حرفه‌ای آموزش و پرورش استان اصفهان هم دیدار داشتند، افزود: این بازدید در راستای آشنایی هنرجویان با نحوه تولید کفش به صورت تخصصی انجام شد.

به گفته احمدی، در راستای به‌روزرسانی دانش و تبادل تجربیات، یک کارگاه آموزشی برای تولیدکنندگان کفش هیدج نیز در در این هنرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان همچنین به برگزاری نشست b2b تولیدکنندگان کفش هیدج با بنکداران کفش اصفهان اشاره کرد و گفت: عقد 10 فقره قرارداد فی‌مابین تولیدکنندگان هیدجی با بنکداران کفش استان اصفهان از نتایج این دیدار بود.

برگزاری جلسه ذی‌نفعان و عامل توسعه خوشه کفش هیدج با اتحادیه و انجمن کفش اصفهان در محل مجتمع  تجاری -اداری کفش اصفهان از دیگر برنامه‌های این تور صنعتی بود که در این جلسه ضمن بررسی نحوه تعامل و همکاری‌های دو طرفه و نیز تبادل تجربیات بر همکاری‌های بیشتر دو طرف تاکید شد.

کفش هیدج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر